• 0( 0 RECENZJI )
  25 KURSANTÓW

  To kurs, który trwa 52 tygodnie i zahacza o najważniejsze aspekty życia i biznesu. Szczegółowy opis pojawi się niebawem, ale już można dołączać do kursu, który startuje 20.08.2017. Kurs polega na tym, że co tydzień pojawia się nowa lekcja z praktycznymi zadaniami. Każda lekcja ma swoje wprowadzenie, wytłumaczenie dlaczego jest tak ważna i praktyczną część, którą warto abyś wykonał. Jest zbudowany na podstawie tego, jak ja zmieniłem swoje życie z człowieka, który patrzył na innych i wiecznie szukał wymówek, na osobę, która zaczęła mocno działać i osiągać wyniki, które dla wielu okazały się być inspiracją. Czas się podzielić tymi strategiami. Pierwsze 520 osób może nabyć ten kurs w przedsprzedażowej cenie, a potem już takiej możliwości nie będzie. On rozwiązuje szereg problemów, z którymi zmagają się ludzie. Zadaj sobie pytanie i szczerze na nie odpowiedz ” Dlaczego teraz jest najlepszy moment, aby zacząć małymi krokami zmieniać swoje życie?” Czas i tak minie.

  520.00 52.00
 • skuteczny landing page
  0( 0 RECENZJI )
  19 KURSANTÓW

  Z tego mini kursu dowiesz się w jaki sposób zbudować landing page bez kodowania oraz będziesz mógł zobaczyć od kuchni, jak tworzę moje landingi do kampanii. Kurs zawiera 2 filmy, pierwszy z nich to teoria, a drugi to czysta praktyka. Efektem jakiego możesz się spodziewać po tym kursie jest to, że będziesz wiedział i rozumiał w jaki sposób tworzyć dobrze konwertujące landingi bez potrzeby programowania.

  97.00 17.00
 • Kurs online z automatyzacji sprzedaży
  0( 0 RECENZJI )
  59 KURSANTÓW

  Skuteczny system automatyzacji sprzedaży to kompletny kurs, który przeprowadzi Cię przez cały proces od momentu, w którym jesteś do momentu, w którym będziesz sprzedawać więcej, a co najważniejsze… z automatu! Ten kurs nagrałem na podstawie mojej kampanii do kursu Facebookowy Przyjaciel. Zrobiłem tak na prośbę jednej z kursantek, która powiedziała, że chciałaby widzieć jak ja to ustawiam u siebie. Ten Kurs to połączenie potrzebnej teorii oraz zapisu z mojego ekranu, gdzie widzisz w co klikam i słyszysz dlaczego to robię. Jeden z testujących ten kurs powiedział, że wszystko jest wytłumaczone jak przysłowiowej “krowie na rowie” a Pan, który uczył mnie WOSu w szkole średniej powiedziałby “Mańkowski, dzięki Tobie automatyzacja sprzedaży jest prosta jak konstrukcja cepa!”. Więc jeśli chcesz generować duże i powtarzalne efekty sprzedażowe, to ten kurs jest dla Ciebie. Jako bonus pokażę Ci jeden film, w którym już podsumowuje kurs i motywuję kursantów do wdrażanie tego co w nim dostali. Jeśli poczujesz, że to coś dla Ciebie, to wiesz co zrobić 🙂 Po prostu dołącz!

  397.00
 • 0( 0 RECENZJI )
  388 KURSANTÓW

  Ten praktyczny kurs został przygotowany z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy chcą zacząć promować swoją firmę lub zwiększyć efekty prowadzonego marketingu. Jest również doskonałym wyborem dla przedsiębiorców, którzy zlecają swój marketing zewnętrznym firmom i czują, ze mógłby on przynosić lepsze rezultaty. To praktyczny przewodnik, który krok po kroku uczy wszystkiego co niezbędne aby generować dobre i powtarzalne efekty marketingowe – niezależnie od tego, ile posiadasz pieniędzy na reklamę. Kurs jest dostępny dla Ciebie przez 365 dni od zakupu, więc nawet jeśli nie masz teraz czasu, to warto abyś kupił go zanim skończy się oferta przedsprzedażowa.

  597.00
 • 0( 0 RECENZJI )
  835 KURSANTÓW

  Jak budować skuteczny marketing, pomimo małego budżetu marketingowego i braku doświadczenia gdy jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na wymiernych efektach? Jak uchronić się przed wizerunkiem nachalnego sprzedawcy i stać się w oczach klienta niezależnym ekspertem? Sam kiedyś wpadłem w pułapkę bycia sprzedawcą. Ludzie pytali mnie “ Skoro jesteś takim ekspertem to dlaczego mi sprzedajesz swoje usługi zamiast sprawić, że będę chciał je kupić?” To mnie zainspirowało! Na dole opisu możesz zobaczyć jakie efekty dała ostatnia kampania przeprowadzona na tej strategii! Z inwestycji rzędu 4300 pln zwrot wyniósł aż 133 000! Gdy klienci widzą w Tobie eksperta, a nie sprzedawcę to zawsze wracają, a dodatkowo przy każdym kolejnym zakupie nie ponosisz nowych wydatków na pozyskanie sprzedaży. Panuje powszechne przekonanie, że aby generować efekty takie jak wzrost sprzedaży i rozpoznawalności, by osiągnąć większe przychody w firmie to coś trudnego i niedostępnego dla  małej firmy. Przygotowałem kurs, który daje potrzebne kompetencje i udowadnia, że może to być bardzo proste. Przygotowałem dla Ciebie kurs, w którym zawarłem skuteczną strategię, w której tłumaczę Ci krok po kroku jak i co zrobić, dzięki temu Twoje działania są świadome i generują coraz lepsze efekty. Najbardziej na tej niezwykle skutecznej metodzie skorzystają przedsiębiorcy, którzy chcą pozyskiwać nowych klientów bez…

  297.00